Wernhout wint van VVR in eerste bekerduel

21-8-2016 Wernhout 1 – VVR 1  4-2 (2-1)  BEKER

In de eerste bekerwedstrijd van het nieuwe seizoen was VVR te gast in Wernhout voor een heuse bekerderby. De Rijsbergenaren kwamen binnen een klein kwartier op voorsprong. Na slecht wegwerken van een corner werd de bal van dichtbij binnengeschoten, 0-1. Wernhout ging niet bij de pakken neerzitten en binnen no time was de stand weer in evenwicht. Kamil zorgde voor de assist en Thijs rondde af, 1-1. Halverwege de eerste helft kwam Wernhout nog op voorsprong. In de omschakeling konden René en Dion op het vijandelijke doel af, René legde de bal breed op Dion die langs de keeper laag in de hoek raak schoot, 2-1.

Kort na de thee mocht Dion net buiten de zestien een free kick nemen en schoot deze weergaloos in de haak, 3-1.Binnen het uur werd de marge nog ruimer, via Nuwan met de assist op Jordan, die zo de 4-1 op het bord bracht. Kort voor tijd kwam VVR nog terug tot 4-2 maar de eerste bekerwinst kwam hierdoor niet meer in gevaar. Komende dinsdagavond speelt Wernhout wederom thuis voor de beker en wederom een derby, tegen Achtmaal, de groen-witte brigade van oud-trainer John van Aert.

Deel dit bericht op social media