Meer nieuws

Wernhout wint thuis van debutant METO

21-9-2025  Wernhout 1 – METO 1 2-1 (1-0)

Wernhout pakte in de eerste competitiewedstrijd thuis tegen METO de volle winst.

De gasten begonnen wat feller dan de thuisploeg met als resultaat dat na 3 minuten bijna de 0-1 op het bord stond.  Één van de spitsen uit Hoogerheide omspeelde Gijs, maar Bram de Meijer kon de bal nog voor de doellijn wegwerken. Na twaalf minuten de eerste echte kans voor Wernhout, Jurre met een steekpass op Marvin die de bal hoog in de rechterbovenhoek knalt, 1-0.

Een paar minuten later kan Wernhout counteren vanuit de omschakeling, Mart speelt de bal net voor de zestienmeter breed op Hein, maar Hein’s schot is te slap om de METO-doelman te verrassen.

In de 25e minuut een vrije trap voor METO op 25 meter van de Wernhoutse goal. De METO-aanvoerder gaat er achter staan maar schiet met een slap schot recht in de handen van Gijs.

Na ruim een half uur brengt Gijs zichzelf in de problemen bij een terugspeelbal en loopt het ternauwernood goed af voor Wernhout.

In blessuretijd van de 1e helft krijgt Wernhout nog twee kansen. Bij een vrije trap van Mart kopt Leroy bij de tweede paal net naast. En iets later nog een kans voor Jurre die uit een voorzet van Marvin van dichtbij op de METO-doelman schiet.

In de tweede helft zat Wernhout beter in de wedstrijd dan in de eerste helft. Via Marvin komt de bal bij Hein, zijn schot wordt van richting verandert en gaat naast.

Na ruim een uur een voorzet van METO, die van richting wordt verandert en hoog bij de tweede paal terecht komt, Gijs kan de bal nog net wegboksen voor één van de METO-spitsen gevaarlijk kan worden.

Frans stuurt Marvin diep in de 72e minuut, Marvin wordt door de METO-keeper gevloerd in de zestienmeter, Hein benut de toegekende strafschop koel en zet Wernhout op 2-0.

Zeven minuten voor tijd verzuimt Wernhout de wedstrijd in het slot te gooien,  Jurre geeft voor op Hein maar zijn poging zeilt naast.  Kort hierna kopt Xander ongelukkig in eigen goal en werd het terug spannend, 2-1.

Wernhout verzuimde een aantal keer om de wedstrijd definitief af te maken en bij METO was de energie op om er nog een serieus slotoffensief uit te persen. Zodoende was na tien minuten blessuretijd de eerste competitiezege in het nieuwe seizoen een feit. Het vertoonde spel in balbezit moet beter in de komende weken, de inzet en beleving waren wel bij iedereen  in orde.

Komende zondag speelt Wernhout uit om 14.30u tegen WVV’67 uit  Woensdrecht.

Deel dit bericht op social media

Meer nieuws