Wernhout speelt thuis gelijk tegen Nieuw Borgvliet

13-3-2022 Wernhout 1 – Nieuw Borgvliet 1 0-0 (0-0)

In de thuiswedstrijd tegen Nieuw-Borgvliet is Wernhout er niet in geslaagd om de punten in eigen huis te houden. Beide teams waren aan elkaar gewaagd in een matige pot door toedoen van een hobbelig veld, een flinke bries en de vorm van de dag die niet bij iedereen aanwezig was.

In de eerste helft viel er eigenlijk geen echte kans te noteren voor beide teams.  Nieuw Borgvliet liet Wernhout voornamelijk het spel maken en loerde op een foutje. De keren dat de gasten er uit kwamen leverde het ook niet echt heel veel gevaar op.

Na een uur moest Carlo voor de eerste keer echt in actie komen.  Bij een vrije trap van Nieuw Borgvliet werkte hij de bal met zijn vingertoppen naast het doel. In de 68e minuut verlengde Maikel de bal op Mathieu die de bal over de keeper tegen de lat werkte.

Een kwartier voor tijd kopte Leroy Daems uit een corner van Davey rakelings over. Kort voor tijd had Wernhout nog pech dat een schot van Maikel op de paal belandde.

Maar uiteindelijk blijft het 0-0 en is een gelijkspel ook de terechte uitslag.

Komende zondag speelt Wernhout uit tegen NSV uit Nispen.

Deel dit bericht op social media