Meer nieuws

Wernhout krijgt te weinig tegen DSE

2-2-2025  DSE 1 – Wernhout 1 1-0 (0-0)

Na de winterse break stond de uitwedstrijd tegen DSE op het programma voor Wernhout.

De heenwedstrijd werd door DSE met 2-3 gewonnen. In deze editie trok de club uit Etten-Leur opnieuw aan het langste eind.

Wernhout, dat momenteel 6 spelers wegens blessures miste,   speelde een redelijke wedstrijd maar vergat zichzelf hiervoor ook te belonen. Aan inzet was er zeker geen gebrek, de fine-tuning en eindpass waren daarentegen niet altijd op orde.

De eerste helft was Wernhout de gevaarlijkste ploeg en werd DSE buiten de eerste paar minuten niet echt dreigend.  Wernhout-doelman Gijs hield hierbij Wernhout op de been. Twee schoten van Mart gingen in de eerste helft naast en over. Ook was er na een kwartier een mooie crosspass van Jasper op Max,  zijn schot was recht op de uitgelopen DSE-doelman die 2e instantie de bal kan pakken.

Kort voor rust een vrije schop van Max waar de DSE-keeper nog net een vuist tegen kreeg om de bal naast te boksen.

In de tweede helft kwam DSE beter uit de startblokken dan Wernhout en dit leverde ook gelijk een doelpunt op.  Een voorzet werd in de verre hoek langs Gijs gekopt, 1-0. Kort hierna een hoge voorzet van Sjoerd die door Max naast wordt gewerkt.

Gedurende de wedstrijd wordt het spel aan beide zijdes onzorgvuldiger en is de eindpass vaak net niet goed genoeg.

In de slotfase gaat Wernhout nog meer risico’s nemen en dit levert nog twee grote kansen op. Helaas voor Wernhout kunnen Tijs en Stef het net niet meer laten bollen en blijven de drie punten in Etten-Leur.

Komende zondag speelt Wernhout thuis tegen TVC Breda.

Deel dit bericht op social media

Meer nieuws