Meer nieuws

Wernhout JO13-1 begint competitie met 3 punten

Na een bekercompetitie waar we als 3e eindigde, mocht Wernhout JO13-1 aantreden tegen DIA JO13-4. Dit was de eerste competitiewedstrijd. Na een goede en geconcentreerde warming-up gingen de jongens van start. Het begin was wat onrustig en werd er niet veel gevoetbald vanuit achteruit. DIA kwam een aantal keer in onze 16-meter, maar wist niet tot scoren te komen. In de 7e minuut lieten de mannen zien wat zij in huis hadden. Na een goede pass van keeper Daniel naar Vince, werd Chiel diep gestuurd. Chiel was niet meer in te halen voor de verdediging van DIA en schoot de bal in het net en de stand werd 1-0. In de 15e minuut kreeg Wernhout een penalty na een handsbal in de 16-meter. Chiel mocht aantreden en schoot de bal beheerst in de hoek en dus stond de 2-0 op het scorebord. 5 minuten later schoot Vince met een afstandsschot vanaf 20 meter raak. Dit zorgde ervoor dat de JO13-1 met een 3-0 voorsprong de kleedkamer in ging.

In de tweede helft kwam DIA sterk uit de kleedkamer. Hierdoor maakte zij in de 35e minuut de 3-1 en werd Wernhout wakker geschud. Wernhout toonde echter veerkracht en 2 minuten na de 3-1 gaf Chiel een voorzet op Vince, die de bal beheerst binnen schoot. In de 43e minuut werd Chiel diep gestuurd en scoorde zijn 3e goal. Halverwege de 2e helft raakte Wernhout zichtbaar vermoeid. DIA scoorde kort na elkaar 10 minuten voor tijd de 5-2 en 5-3. Ondanks deze tegendoelpunten bleef Wernhout hard werken voor elkaar en hebben zij, na een leuke en sportieve pot, de 3 punten als team binnengesleept.

Volgende week gaan we op bezoek bij Beek Vooruit JO13-6, op Sportpark De Heikant wordt er om 13:00 afgetrapt.

Deel dit bericht op social media

Meer nieuws