VV Wernhout wenst iedereen fijne feestdagen en een gezond en gelukkig 2022!

Het jaar 2021 zit er weer bijna op. Een bewogen jaar met een Coronavirus wat nog steeds voor veel onduidelijkheid zorgt….

 

Ondanks de twijfelachtige vooruitzichten, willen wij als bestuur bij deze toch wat mensen bedanken aan het einde van 2021!

 

Het gaat hierbij om onze (kader)leden, sponsoren en natuurlijk ook alle supporters! Wat zijn wij ongelooflijk trots dat jullie ons allemaal trouw zijn gebleven de afgelopen jaren! In tijden als deze merken we eens te meer dat we als voetbalvereniging een belangrijke functie hebben in onze gemeenschap. En dat zouden we nooit kunnen zonder jullie hulp, steun en vertrouwen.

 

Het is voor iedereen een onzekere tijd en we hopen allemaal dat deze tijd snel voorbij is. We spreken dan ook (alweer) de hoop uit op een 2022 vol sportieve hoogtepunten waarbij we iedereen snel weer mogen begroeten op ons sportpark. Dat alle competities snel hervat zullen worden na de winterstop en dat iedereen weer snel mag genieten van de mooiste bijzaak van het leven.

 

Voor nu wensen wij iedereen fijne feestdagen, alle gezondheid en een in alle opzichten beter 2022.

 

Bestuur VV Wernhout

Deel dit bericht op social media