VV Wernhout start met een Dames 30+ team op vrijdagavond! Doe jij mee?

Het Nederlands dameselftal staat aan de vooravond van het EK. We hopen natuurlijk met zijn allen dat de Nederlandse dames met succes hun Europese titel verdedigen.

In Wernhout leeft het damesvoetbal inmiddels ook als nooit tevoren… Vanaf komend seizoen krijgen we in Wernhout voor het eerst in de geschiedenis 2 damesteams op de zondag. Daarnaast starten we ook met een damesteam op de vrijdagavond.

 

Dit team bestaat uit dames in de leeftijd van 30+. Er worden wedstrijden gespeeld van 7 tegen 7 op een half speelveld. Je speelt 5 vrijdagavonden voor de winterstop en 5 vrijdagavonden na de winterstop.

Lijkt het jou wat om bij onze 30+ dames aan te sluiten of heb je nog wat vragen hierover? Dan kun je terecht bij Mandy de Bakker (mdebakker@live.nl)

 

We hopen je te mogen begroeten binnenkort bij VV Wernhout!

Deel dit bericht op social media