VV Wernhout komt goed voor de dag op de NAC Talenten Cup

Op 15 oktober heeft een team van Wernhout meegedaan aan de NAC talenten Cup. Deze werd gespeeld op het terrein van Boeimeer. Het toernooi was bedoeld voor spelers die geboren zijn in 2009. Giel, Kris, Max, Daan en Siem reisden in alle vroegte richting Breda met hun coaches Hein, Bram en Wilco. Robbe was ziek en moest op het allerlaatste moment afhaken. Helaas, helaas.

Op het toernooi werd vijf tegen vijf gespeeld dus onze jongens moesten zonder wissels flink aan de bak. Maar ze hebben het meer dan voortreffelijk gedaan. In de ochtend werd er gewonnen van Gesta, tegen Rijen werd gelijk gespeeld en tegen de grote verenigingen JEKA en SC t Zand werd maar nipt verloren (3-2 en 4-2).

Tijdens het middagprogramma werd er verloren van Madese Boys en JEKA, maar gewonnen van Rijen en Moerse Boys.

Onze jongens hebben een hele leuke maar vermoeiende dag gehad. Voor herhaling vatbaar!

Deel dit bericht op social media