Ook de selectie hervat deze week de trainingen

Beste leiders/trainers/ouders en leden van VV Wernhout,

 

Op woensdagavond 6 mei heeft het kabinet bekend gemaakt dat de aangekondigde maatregelen omtrent sporten in teamverband ook voor volwassenen weer is toegestaan. Hierbij moeten natuurlijk wel al de regels van het RIVM gehandhaafd worden.
De jeugd heeft inmiddels alweer een week met trainingen achter de rug. Nu kunnen ook de senioren weer gaan beginnen. De selectie sluit komende week aan bij de trainingen. Hierdoor zijn op de dinsdag en donderdag wat wijzigingen in de tijden doorgebracht. Regels blijven hetzelfde!
Als leidraad voor deze regels hebben we het ‘protocol verantwoord sporten’ van NOC*NSF genomen. Dit protocol is te lezen via onderstaande link:
Laten we met zijn allen ons gezond verstand gebruiken en er een plezierig einde van het seizoen van maken! Blijf gezond allemaal! 

Met vriendelijke groet,

Jeugdbestuur en bestuur VV Wernhout

Deel dit bericht op social media