Verenigingsactie Better Bodies

Echte sporters houden geen zomerstop!

Topfit het nieuwe seizoen in door Better Bodies

Vanaf 2 juni 2020 kunnen alle leden van VV Wernhout gebruik maken van onze speciale verenigingsactie. Onze professionals op het gebied van bewegen en voeding helpen jou om jezelf zo goed mogelijk voor te bereiden op de start van het nieuwe voetbalseizoen.

Van 2 juni tot 1 juli kan iedereen gebruik maken van onze outdoor mogelijkheden waaronder onze fitnesszone, groepslessen, spinninglessen en circuittrainingen. Op 1 juli verplaatsen wij onze sportmogelijkheden weer naar binnen. Dit doen wij natuurlijk allemaal volgens ons protocol.

Kijk voor de tarieven en onze diverse mogelijkheden op het gebied van fitness en groepslessen op https://www.betterbodieszundert.nl/sportverenigingen/

Deel dit bericht op social media