Ut derde recht rug tegen devo

Devo 3 – Wernhout 3

Het was een mooie nazomerse ochtend. De zon scheen fel, alleen niet fel genoeg om Casper uit zn diepe slaap te wekken. Hij bracht een lichte paniek, omdat het zijn beurt was om te rijden. Gelukkig was Joost touringcars aanwezig met een bus waar 9 personen in konden vertoeven. Toen we uiteindelijk op seppe geland waren konden we beginnen aan de warming up. Een paar balletjes de lucht in gekuierd en de aftrap kon beginnen. De opstelling was gemaakt en ging als volgt: in de goal stond de tweede keeper van het elftal Stefke Foes, op de rechterbackpositie stond onze lange toren Daan het centrale duo bestond uit Ricky D en Chiel Dimitrovic met op de linksbackpositie Joske touringcars, op het middenveld stond het vaste trio met het blok rommeke en dn nelle met Lenny drup op 10. De aanval begon met Daark in de spits en de flanken werden bezet door de lamme Domen op links en op rechts dn andere Ricky D. De laatste ontmoeting tussen onze elftallen was in het voordeel van Devo (Laten we zeggen dat het toen in het water viel). Dus we wisten wat er voor ons stond. Helaas was Chiel de Meijer dit vergeten en gaf hij voor de lol een eigengoal weg omdat hij dacht dat dit sterrenteam toch wel kon winnen. Na wat lachen en een peptalk werd de focus weer gevonden. Dit resulteerde in een 1-1 door dn lamme Domen die zn back te slim af was door een goede voorzet van de rechterflank. We kregen de spirit weer en dit hielp ons om de 1-2 erin te tuffen door een goede tackel van Jos touringcars kon hij Lenny op een 1 op 1 situatie zetten door een fantastische steekbal. En Lenny benutte dit uitstekend door de bal keurig in het hoekje te duwen. De fout van Chiel was weer goed gemaakt en we gingen met een positieve sfeer de rust in. In de rust werden Ricky D (1) door een hopelijk lichte blessure aan zn knie gewisselt voor dn kleine Elst die zn drukke energie naast de kant nu kwijt kon op het veld. Dirk ging van de spits naar centraal achterin zatte Casper kwam erin voor de lamme Domen en Timmy kwam erin voor dn andere Ricky D. “Hou dit vast jongens!!!” was de quote waar we het de tweede helft mee moesten doen. Dit kwam schijnbaar niet aan bij de meeste en we gaven al snel de 2-2 weg en daarna ook de 3-2. De koppen gingen al hangen en de meeste waren al voorbereid op een verlies. Behalve Rommeke die de bal vanuit een inworp die het halve veld overdenderde bij Daark aankwam en wisten we vlak voor tijd de welverdiende punt te winnen met een 3-3 eindstand. Never give up is het juiste motto van deze leuke voetbalzondag. Volgende week spelen we thuis tegen Moerse Boys 5. Bijzijn is meemaken. Het is wel al om 10 uur, maarja dan heb je nog wat aan je zondag. TOT VOLGENDE WEEK!

Deel dit bericht op social media