Rode Duivels-pakket voor Brent van Loon

– Rode Duivels-pakket voor Brent van Loon –

Het Rode Duivels-pakket gaat naar Brent van Loon. Proficiat!

Er zijn de afgelopen twee dagen heel wat punten verzameld in de pool. Brent van Loon wist iedereen nipt (Brent verzamelde 29 punten, 1 meer dan Jens Huijbregts en Joost de Bruijn) voor te blijven en mag zich kronen tot de derde dagprijswinnaar.

Klik hier voor het dagklassement

Klik hier voor het totaalklassement

Het totaalklassement wordt nog steeds aangevoerd door Bart Vriends. Ga jij hem kloppen de komende dagen? Ga jij met de V.V. Wernhout jubileumsjaal aan de haal?

De volgende dagprijs is namelijk de V.V. Wernhout jubileum-supportersdas. Hiermee hoef je komende winter geen kou te lijden als je je favoriete club aan komt moedigen. Na woensdag weten we wie deze mooie das aan zijn of haar garderobe mag toevoegen.

Deel dit bericht op social media