Tfierde schiet uit de startblokken

Tfierde – Unitas’30 9-1 (5-0)
Romme 3x, Maurice 2x, Wouters 2x, Marijnissen en De Bruijn 1x.

Je hebt wel eens van die dagen dat of alles lukt, of gewoon juist helemaal niets. De seizoensopening van Tfierde in het seizoen 2017-2018 was er zo eentje. Bij ons lukte er ontieggulluk veul, en bij de oponent ging zowat alles mis. Na de succesvolle bekercampagne (2x winst, 1x gelijk) werd de competitie ook bijzonder goed gestart met een klinkende 9-1 overwinning op de mannen uit Etten Leur.

De eerste 45 minuten waren de beste ooit van Wernhout 4 volgens de Lodders. Op een redelijk gelijk opgaande eerste 10 minuten na werd er een waar spectakelstuk op de mat gelegd. De ene aanval was nog mooier dan de andere en de uitgespeelde doelpunten waren van hoog niveau (voor zover je daar bij ons over kunt spreken toch). Romme en Koeike raakte ook nog de onderkant van de lat. Na rust viel direkt de 6-0 waarna het gaspedaal wat minder werd belast. Achterin stond de verdediging onder leiding van Joost als een huis en handelde Mattie in goal kordaat op als er toch iemand doorheen glipte. Toch kon hij ondanks een in eerste instantie nog puike redding niet voorkomen dat de gasten de eretreffer wisten te maken. Kansen op de dubbele cijfers waren aan het einde niet aan ons besteed, en dat is misschien maar goed ook. Het scheelde Mattie een bak bier en dat was voor de sportieve opponent ook teveel van het goede geweest. Volgende week weer thuis. Beek Vooruit, die topfavoriet Zundert op 3-3 hielden komt om 10:00uur op bezoek.

Deel dit bericht op social media