Stem op VV Wernhout!

De Rabobank Clubkas campagne is weer van start gegaan. Bent u lid van de Rabobank en kunt u dus stemmen? Wij zouden erg blij zijn met uw stem.


Afgelopen zomer is er flink geïnvesteerd in onder andere ballenkarren voor onze teams. Tevens zijn er nieuwe goaltjes besteld speciaal voor onze jeugdteams. We willen dit natuurlijk blijven doen voor onze leden (zowel jeugd- als seniorenleden).

Als VV Wernhout kunnen we gelukkig nog altijd bouwen op vele vrijwilligers. Hier zijn wij deze mensen ontzettend dankbaar voor. Zo bieden wij onze vrijwilligers ieder jaar rond de feestdagen een ‘kerstpakketje’ aan. Dit is iets wat wij willen blijven doen voor onze fantastische vrijwilligers.

Kortom wij willen de leden van VV Wernhout blijven bieden waar zij recht op hebben!

Stem via: https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/

Deel dit bericht op social media