Stem op vv Wernhout bij de Rabobank ClubSupport!!

Ook dit jaar doet vv Wernhout weer mee met de Rabobank ClubSupport actie. Vorig jaar behaalden wij 196 stemmen. Dit jaar gaan wij voor minimaal 200 stemmen met het volgende doel:

De tribune is al een aantal jaar het bestedingsdoel dat wij kiezen. Onze wens is om deze tribune voor 2025 gerealiseerd te hebben! Dit is een flinke uitgave, vandaar dat we dit doel nogmaals gebruiken. Daarnaast zouden we graag de keuken in de kantine wat updaten, zodat deze wat meer van deze tijd is en we onze spelers/speelsters wat beter kunnen bedienen. Daarnaast hebben we nu een prachtige voetbalkooi in Wernhout. Wat aanplanting en een bankje en een prullenbak zou mooi/praktisch zijn!

https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport/club-overzicht/clubdetail?id=287249

Alvast bedankt voor uw stem en tot snel op ons sportpark.

Namens het bestuur van vv Wernhout

Deel dit bericht op social media