Scheidsrechters worden ook in corona-tijd in het zonnetje gezet!

Het is nu eenmaal een gegeven dat de Corona tijd voor iedereen eigenlijk al veel te lang duurt en natuurlijk geen pretje is. Al zeker niet na de, helaas onvermijdelijke, aangescherpte maatregelen. Juist daarom willen we in deze periode ook even stilstaan bij de mooie momenten die we gelukkig nog mogen beleven binnen de voetbalsport.

Zo is het van 3 t/m 11 oktober weer tijd voor de week van de scheidsrechter(s)! Als VV Wernhout zijnde staan we hier altijd bij stil door onze club-, maar zeker ook KNVB-scheidsrechters in het zonnetje te zetten. Het vak van scheidsrechter is niet altijd een pretje en zeker niet altijd even gemakkelijk. Des te meer dat zij ook dit respect verdienen.

Mede mogelijk gemaakt door Coop van de Goorbergh (Wernhout) krijgen al onze vaste club- en KNVB scheidsrechters die wij mogen ontvangen in deze weekenden een boodschappenkrat vol lekkernijen uitgereikt.

 

Scheidsrechters, nogmaals bedankt voor jullie inzet en we hopen nog lang op jullie te mogen rekenen!

 

Bestuur VV Wernhout

Deel dit bericht op social media