Samenwerking VV Wernhout – Praktijk Kevenaar

Vanaf seizoen 21/22 werken VV Wernhout en Praktijk Kevenaar intensiever samen, dit om zo goed mogelijke zorg te kunnen bieden voor de leden van vv Wernhout.
Hierbij zijn de volgende afspraken gemaakt:
Geblesseerd geraakt in het weekend? Meld je aan via WhatsApp +31 6 38300794
Doe dit voor 12 uur op maandag zodat je bij het spreekuur tussen 17:00 en 18:00 terecht kan, er is plek voor 4 personen.Tijdens deze screening zal er gekeken worden wat het beste is voor jou blessure.
Op donderdag avond tussen 19:00 en 21:00 is er een fysiotherapeut aanwezig bij VV Wernhout. Heb je ergens last van of twijfel je of er iets mee gedaan moet worden loop even binnen. Wel vooraf melden bij Thijs via WhatsApp +31 6 11649592.
Voor alle afspraken geldt dat de selectie voorrang heeft, mocht je buiten deze tijden op de praktijk komen dan gaat dit vanuit de aanvullende verzekering. Als je deze niet hebt dan zal het voor eigen rekening zijn.
Sportieve groet,
Team Kevenaar

Deel dit bericht op social media