Rudo Gommers wordt de nieuwe hoofdtrainer van VV Wernhout

We gaan het jaar 2019 uit met een nieuwtje…. Rudo Gommers wordt met ingang van het seizoen 2020-2021 de nieuwe hoofdtrainer van VV Wernhout. Er zijn door het bestuur, selectiespelers en kaderleden van de selectie gesprekken gevoerd met meerdere kandidaten voor de open gekomen vacature voor hoofdtrainer bij VV Wernhout. Uiteindelijk werd er een unanieme keuze gemaakt voor Rudo.

 

 

Rudo is 44 jaar en woonachtig in Zundert. Hij heeft in zijn actieve voetbalcarrière tot zijn 38e  in de selectie van Moerse Boys gespeeld. Als trainer heeft hij de JO19 van Moerse Boys onder zijn hoede gehad en op dit moment is Rudo voor het 3e jaar trainer bij VV Vivoo, eveneens uitkomend in de 4e klasse.

Tot slot willen wij jullie allemaal een sportief en gezond 2020 toewensen!

 

Bestuur VV Wernhout

Deel dit bericht op social media