Remco Broos nieuwe trainer Wernhout 2

We gaan de zomerstop in met een nieuwtje!

 

Met ingang van het nieuwe seizoen zal de 47-jarige Remco Broos trainer worden bij de kersverse 1e klasser: Wernhout 2.

 

Remco is een ervaren trainer die al bij meerdere verenigingen als hoofdtrainer aan de slag is geweest. Zo was hij onder meer trainer bij Sprundel, Meto en VVC’68. Tevens is hij als assistent-trainer actief geweest bij Roosendaal 1 onder andere bij ,de voor ons bekende trainer, Jurgen Arnouts.

 

Wij hebben in Remco de gewenst kandidaat gevonden om de ambitie van de selectie te beantwoorden en hopen op een succesvolle samenwerking! Op 31 juli zal de selectie de eerste training van het seizoen 2022-2023 afwerken onder leiding van Joost en Remco.

 

Fijne zomervakantie allemaal en tot snel in de 3e en 1e klasse!

 

Bestuur vv Wernhout

Deel dit bericht op social media