Ondanks verlies toch trotse leiders bij de MO13

7 september 2019, in de vroege ochtend vertrokken we richting DSE. De meiden hadden er zin in. De leiders Wendy en Anja kregen assistentie van trainer Corne en vlagger Richard en zo kon de wedstrijd beginnen.
Na de aftrap werd het echt serieus, de tegenstander kwam richting de helft van Wernhout, en bleek helaas ‘n paar maatjes te groot te zijn voor de meiden. Maar desondanks blijft wernhout positief en verdedigen ze op hun best.
We gaan de rust in met 10-0.
De meiden krijgen een positieve peptalk en beginnen dapper aan de tweede helft.
En dat is goed te zien, ze gaan goed door en komen tot een paar mooie aanvallen!
Jammer genoeg geen doelpunt, maar die gaan er vast komen in de volgende wedstrijden. De eindstand is 16-0.
Meiden jullie mogen trotst zijn, we gaan er een mooi seizoen van maken!

 

Deel dit bericht op social media