Nog snel uw voetbalplaatjesboek volmaken?

Uw voetbalplaatjesboek na de spaaractie bij de Coop nog niet compleet?

 

Wij hebben van de Coop alle overgebleven voetbalplaatjes ontvangen en gaan als VV Wernhout nog 1x een ‘ruildag’ organiseren bij ons in de kantine.

Dit zullen we gaan doen op zaterdag 21 januari! In de ochtend van 10 tot 12 uur en in de middag van 13 tot 15 uur.

 

Als u nog dubbele plaatjes heeft dan zou het mooi zijn als je deze mee kan nemen. We hebben maar een beperkt aantal plaatjes beschikbaar dus op=op. Hoe meer plaatjes we als dubbele terug ontvangen, hoe meer mensen we tevreden kunnen maken. Wij hebben alleen de plaatjes van VV Wernhout tot onze beschikking dus enkel deze bladzijden kunt u bij ons hopelijk compleet maken.

Graag tot 21 januari!

Deel dit bericht op social media