MO17- Roosendaal Eindelijk van start

Terwijl iedereen al 3 wedstrijden gespeeld heeft, beginnen wij vandaag eindelijk aan de competitie. Het voordeel hiervan is dat we wisten dat Roosendaal een sterke tegenstander zou zijn. Door diverse blessures kregen we hulp van 2 speelsters van de MO15. Met een extra verdediger in de basis en proberen toch ons eigen spel te spelen en we hielden aardig stand. Met kleine kansjes, maar vooral, door onze on uit puttende verdediging gingen we met 0-2 de rust in. Ondanks de achterstand wel tevreden. Want ze waren gewoon een maatje groter. In de rust nog even alle puntjes doorspreken en weer met goede moed door. In de 2de helft kregen we zelfs nog een paar kansen om de achterstand kleiner te maken, maar deze konden we niet afmaken. We konden nog lang stand houden, maar waar we bang voor waren, dat we aan het eind overlopen zouden worden bleef gelukkig uit. De schade bleef beperkt tot 0-4.
Al met al heeft iedereen een fantastische wedstrijd gespeeld, waarvoor onze complimenten!
En een speciale dank aan Nory en Marieke voor hun uitstekende hulp!!

Deel dit bericht op social media