VV Wernhout kijkt terug op geslaagde Jubileumfietstocht!

Zondag 8 juli was het tijd voor de gezinsfietstocht georganiseerd ter ere van het jubileum. Onder het genot van een heerlijk zonnetje werd er zichtbaar genoten van de mooi uitgezette fietstocht door de jubileumcommissie. Onderweg kon er, tussen de opdrachten en spelletjes door, 2x gerust worden bij Bier- en Eetcafé Den Hoek en Herberg ’t Pannehuske. Hier was gezorgd voor een heerlijk hapje en drankje. Kortom een mooie middag voor zowel jong als oud. Onderstaand de uitslag van de gezinsfietstocht:

 

Volwassenen: 

 

  1. Groep B.O.G.
  2. Jan Huijbregts
  3. John Huijbregts
  4. Dion de Meijer
  5. Sjol Aernouts en Femke van Bekhoven

 

Kinderen:

 

  1. Noud Huijbregts
  2. Cas de Meijer
  3. Kiki de Meijer
  4. Wes van Oorschot
  5. Fleur Luyten

 

Deel dit bericht op social media