Jo14 zet gezamenlijk een stapje in de wereld buiten het voetbalveld.

Vorig jaar is het seizoen uitgegaan als een nachtkaars. Leuke dingen met elkaar ondernemen is er niet van gekomen. Dus nu het nog kan, profiteren we er maar van, aangezien we niet weten wat Covid19 nog in petto heeft voor de komende tijd. Na de gewonnen wedstrijd tegen Roosendaal was er al een klein feestje onder de douche. Nadat iedereen plaats heeft genomen in de kantine van VV Wernhout is er tijd voor broodjes Knaks en wat drinken.  Als iedereen voorzien is vertrekken we gezamenlijk op de fiets naar zwembad de Wildert. Even wat anders samen met het team en de mannen hebben er zin in!!  Het is raar maar waar, zelfs in het zwembad heeft rood een aantrekkingskracht. De grote rode band, een lange rood kussen en op de glijbaan vermaken ze zich opper best. Speciaal voor hun wordt de loopmat in het zwembad uitgerold waarop over het water kunnen lopen. Coach Hein kan zijn lol op, hopelijk heeft hij morgen nog genoeg energie over om zijn wedstrijd te voltooien bij Wernhout 1. Om 16.00 uur is het tijd om naar de kleedhokjes te gaan. Als iedereen klaar is, proberen we nog even een fotootje te schieten, maar de fotograaf ziet achteraf toch weer koppies die er niet opstaan.

We rijden op de fiets terug naar de kantine, daar zit de sfeer er goed in. 1 lange tafel waar we met z’n alle aan kunnen gaan zitten. Friet en snacks zijn besteld bij de Bolle Buiken en zo sluiten wij een geweldige dag gezamenlijk af. Voor dit gezamenlijk diner, hebben we Ralph en Jeroen uitgenodigd. Zij waren vorig jaar leider van dit team samen met Hein. Helaas hebben we vorig jaar de leiders/trainers niet kunnen bedanken voor hun inzet. En ook geen afscheid kunnen nemen van Ralph en Jeroen. Dat vonden wij jammer, omdat ze vele jaren onze kinderen hebben laten voetballen. We dachten dit is de kans om dit als nog te doen. Ralph had een deel van deze groep al vanaf 2014 (F2)onder zijn hoeden samen met Ronald en Jeroen (F3) de andere helft vanaf 2015 samen met Bas. Ontelbare uren hebben deze mannen in onze kinderen gestoken. Eerst alleen op woensdag, maar later 2x per week op het trainingsveld. Op zaterdag langs de lijn, als Coach of grensrechter, maar ook de job als scheidsrechter is geen probleem. Ze hebben samen gefeest, want beide hebben kampioensstrepen verdiend in deze periode. Maar ook traantjes weg gepoest als er iemand hard geraakt was. Veters gestrikt, opbeurende gesprekken bij verlies, een hecht team gesmeed,  maar ook wel brandjes moeten blussen bij verhitte discussies. Afgelopen jaar hebben Ralph, Jeroen en Hein er een knap samenwerkend voetballend team van gemaakt en hopelijk vrienden voor het leven.  Ralph en Jeroen namens alle ouders en kids, DANK JE WEL voor alle jaren!! Ook Hein bedankt voor het afgelopen jaar, we hopen dat er nog veel mogen volgen!!

Deel dit bericht op social media