JO10 en JO11 op excursie bij DJA

De JO10 en JO11 van VV Wernhout hebben na de winterse pauze de draad weer opgepakt. Deze keer geen voetbaltraining op een kletsnat of bevroren veld. We gingen op zaterdag 13 januari voor de verandering naar het bos. Onder leiding van Jeroen Stoutjesdijk mochten de heren met de jongens en meisjes van de DJA een uurtje uitrazen in het bos.

Anderhalve week later werd op de atletiekbaan aandacht besteed aan een aantal looptechnieken. Hoe kun je je snelheid nu verbeteren? Snel voetenwerk met de loopladder, knieën opheffen bij de minihorden en stabiliteit verbeteren door oefeningen op één been.

Het avondje trainen zonder bal is bij veel jongens goed bevallen. Door de afwisselende oefeningen en sprintwedstrijdjes waren het twee hele leuke trainingen. Jeroen, bedankt.

Deel dit bericht op social media