HVV’24 MO13 – Wernhout MO13

Nadat er bij ons ’s ochtends veel regen viel bleek de wedstrijd toch door te gaan.

Eenmaal in Zeeland was het droog en gingen onze meiden vol goede moed omkleden. Maar op het veld aan gekomen bleken de tegenstanders al een maatje groter.. bij navraag hadden ze dispensatie spelers… 6 stuks maar liefst. Maar er bleven er 3 op de bank zitten, ook na de rust.. de eerste doelpunten vielen al snel… De andere helft werd alleen gebruikt om uit te trappen. Met 11-0 gingen ze de rust in… De 2 e helft eindigde met 22-0…

Met de wetenschap dat ze veel meer kansen hebben gehad en dat er dus meer tegen gehouden is door de verdediging dan er in zijn gegaan zijn wij dik tevreden. Onze meiden zette regelmatig de tegenstander buitenspel. Dus dat deden ze prima.

HVV werd kampioen. Ze gaan volgend jaar bij MO15 voetballen. Wij hopen voor na de winterstop op een mooie indeling.

Deel dit bericht op social media