Meer nieuws

VV Wernhout wenst iedereen fijne feestdagen en een gezond en gelukkig 2021!

Het jaar 2020 zit er weer bijna op. Een bewogen jaar met een Coronavirus wat ons in de greep hield. Weinig tot geen activiteiten en voetbalcompetities die abrupt tot een eind kwamen.

 

Ondanks het feit dat de vooruitzichten nog onduidelijk zijn en er vooralsnog geen einde in zicht is, willen wij als bestuur bij deze toch wat mensen bedanken aan het einde van dit jaar.

 

Het gaat hierbij om onze (kader)leden, sponsoren en natuurlijk ook alle supporters! Het is voor iedereen een vreselijk moeilijke tijd, maar de keren dat we iets konden op voetbalgebied heeft iedereen zijn uiterste best gedaan om er het maximale uit te halen. Vooral voor de jeugd hebben we nog wel het een en ander kunnen realiseren. Voor de senioren was dit moeilijker. Vanzelfsprekend gaan we er alles aan doen om, wanneer de omstandigheden dit toelaten, dit ook voor onze senioren te regelen.

 

We hopen op jullie begrip en wensen iedereen fijne feestdagen, gezondheid en een in alle opzichten beter 2021.

 

Bestuur VV Wernhout

Deel dit bericht op social media

Share on facebook
Share on twitter

Meer nieuws