Joost Anthonissen verlengt zijn contract en gaat voor 4e jaar als hoofdtrainer VV Wernhout!

Joost Anthonissen verlengt zijn contract en gaat voor 4e jaar als hoofdtrainer VV Wernhout!

De trainers carrousel draait weer op volle toeren en ook bij VV Wernhout zijn er gesprekken gevoerd met de huidige hoofdtrainer Joost Anthonissen. Gezien de wederzijdse tevredenheid zijn wij er blij mee dat we kunnen melden dat Joost voor een 4e seizoen als hoofdtrainer van VV Wernhout gaat. Wij als bestuur hebben alle vertrouwen in de aanpak van Joost en hopen op een succesvolle 2e seizoenshelft in de 3e klasse.

Joost begon zijn avontuur als trainer 5 jaar geleden bij de selectie van VV Wernhout als trainer van Wernhout 2. Na het plotseling overlijden van Rudo Gommers werd er besloten om Joost na een seizoen door te schuiven als hoofdtrainer. In zijn eerste seizoen als hoofdtrainer leidde hij Wernhout 1 middels het kampioenschap in de 4e klasse richting de 3e klasse. Vorig jaar werd het behoud vroegtijdig veilig gesteld en dit seizoen staat Wernhout met het ingaan van de winterstop op de 8e plaats.

Fijne winterstop allemaal!

Bestuur VV Wernhout

Deel dit bericht op social media