Meer nieuws

Gijs van Loon winnaar Voetbalquiz 2020

Traditiegetrouw stond op de donderdagavond voorafgaand aan het carnavalsweekend de jaarlijkse Voetbalquiz op de activiteitenkalender. Ondanks het feit dat de trainingen die avond door het natte weer geen doorgang konden vinden was de kantine goed gevuld bij aanvang van de quiz. Onder leiding van quizmaster Joost Anthonissen (waarvoor dank!) gingen 14 teams van maximaal 5(!) personen de strijd met elkaar aan.

Er werden 6 vragenrondes in diverse categorieën gespeeld, verdeeld over 3 blokken. Per blok van 2 rondes werden de teams ook uitgedaagd met tussenrondes waarmee extra punten konden worden binnengehaald. Aan het einde van de blokken werd de tussenstand steeds gedeeld en aan het einde van alle rondes bleek dat team ‘DiMaCrReTo’ de meeste punten had verzameld. Echter werden zij bestraft voor het feit dat zij, ondanks meerdere waarschuwingen, met 6 personen hadden meegespeeld en dat maakte dat niet zij, maar de leden van team ‘Jos B’ zich op mochten maken voor de finaleronde. De finalevragen waren zeker niet makkelijk, maar uiteindelijk wist Gijs van Loon (zie rechts op de foto) zich te kronen tot winnaar van de VV Wernhout Voetbalquiz 2020.

Gijs gefeliciteerd en geniet van je prijs!

Meer nieuws