Stem op VV Wernhout!

VV Wernhout doet ook in 2018 weer mee aan de Rabobank Clubkas Campagne.

Zoals jullie wellicht weten is de Rabobank gestart met een nieuwe manier van sponsoring, namelijk de Clubkas Campagne. Van 4 t/m 16 april kunnen alle leden van de Rabobank stemmen uitbrengen op een vereniging. VV Wernhout doet ook dit jaar weer mee aan deze actie.

Mede door deze actie hebben we afgelopen jaar kunnen investeren in de herinrichting van ons terras. Dit jaar bestaan wij als VV Wernhout 75 jaar. Het is dan ook de bedoeling om dit jubileumjaar extra activiteiten te organiseren, voor zowel jong als oud. Tevens streven wij nog altijd naar een pannaveld en diverse speeltoestellen voor de vele kinderen die ons sportpark bezoeken!

Voor meer info over de Rabobank Clubkas Campagne klik op de onderstaande link:

https://www.raboportaal.nl/de-zuidelijke-baronie/clubkas-campagne/mainmenu/home