,

Stem op clubheld; Bart de Meijer


De naam de Meijer is één van de namen die onlosmakelijk met VV Wernhout verbonden is. We hebben natuurlijk onze huidige aanvoerder (helaas reeds langdurig geblesseerd) Dion de Meijer. Zijn vader Marcel, die helaas veel te vroeg overleden is, was jarenlang selectielid en later leider van Wernhout 2. Het is dan ook niet zo verwonderlijk dat wij als VV Wernhout een ‘de Meijer’ naar voren schuiven als huidige clubheld! Bart de Meijer heeft vroeger vele jaren in Wernhout 1 gevoetbald. Tegenwoordig is hij actief als lijnentrekker bij onze mooie vereniging en niet te vergeten als trouwe supporter! Ook heeft Bart er mede voor gezorgd dat het huidige terras werd bestraat. Kortom een zeer terechte clubheld in de naam van Bart de Meijer! Stem allen op Bart en maak hem de clubheld van de gemeente Zundert!! Ga naar onderstaande link en breng je stem uit!

https://bndestem.clubheld2017.nl/#did7615